Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Dostavník oslavoval 40. výročieVytlačiť
 

Minulú sobotu sme sa vo  Vyhniach zasa raz bavili. Napriek počiatočným stresom z nepriaznivého počasia, slnko vyšlo a s ním na naše námestíčko zavítala aj dobrá nálada. Podujatie otvorila skupina Batoh BB, ktorá vytiahla z príbytkov aj posledných nerozhodných a počas jej koncertu sa prázdne, búrkou premočené námestie pomaly zaplnilo. Nasledovalo vystúpenie mladých mužov zo skupiny Zatúlaní z Nitrianskeho Pravna. Tí nám jasne ukázali, že country scéna na Slovensku má svojich pokračovateľov a rozhodne nepatrí do starého železa. Hudobné zážitky boli umocnené dychberúcou westernovou show partie Túlaví vlci. Predviedli lasovanie, streľbu z pištole, plieskanie bičom, rýchlokurz country tanca  a pre deti pripravili súťaž v behu s dynamitom. Vrcholom večera bol samozrejme všetkými očakávaný jubilujúci Dostavník. Na pódiu chlapcov privítal náš prednosta Dušan Lukačko, ktorý nás sprevádzal celým podujatím, ako aj starosta Vladimír Bevelaqua, ktorý Dostavníku odovzdal ďakovný list za dlhoročnú umeleckú činnosť v našej obci a pridal aj fľašu obľúbeného "povzbudzovača". Aktuálna zostava skupiny: Julko Fruštik, Peťo Lepeň, Pišta Matula, Jarko Hudec, Miňo Šarina bola na pódiu postupne doplnená bývalými členmi z dlhej histórie svojho pôsobenia. Odohrali skvelý koncert, publikum ich odmenilo búrlivým potleskom a oslavy pokračovali do hlbokej noci.

K príjemnej atmosfére podujatia značne prispeli aj šikovní zamestanci Vodného raja, ktorí sa postarali o občerstvenie až do neskorých hodín.

DSC_0938.jpg

Foto v galérii:

http://www.vyhne.sk/fotogaleria/dostavnik-fest.html


 
 

dnes je: 20.1.2018

meniny má: Dalibor

Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia na telefónne číslo:
0907 809 641

Webová stránka obce Vyhne www.vyhne.sk sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy ohľadne prístupnosti webových stránok - novely 570/2009 zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy.

webygroup

Úvodná stránka