Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
VyhneHľadať
 
 

HALÓ VYHNE - r. 2003 - č. 10

Biatlon

V dňoch 19. – 21. 9. 2003 sa konali vo Vyhniach vrcholné preteky letného biatlonu, MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V BIATLONE. Za účasti najlepších dospelých kategórií – 89 pretekárov a žiackych kategórií – 204 pretekárov, boli na programe rýchlostné preteky, preteky s hromadným štartom a vytrvalostné preteky.
Počasie bolo tentoraz vynikajúce a tak pretekári sa mohli pustiť do bojov o majstrovské tituly. Našim pretekárom sa v celku darilo a vybojovali za tri dni jedno 1. miesto, tri 2. miesta a dve 3. miesta.
Preteky sa konali za podpory SOFTIP a.s. Bratislava, ZSNP a.s. Žiar nad Hronom, KOOPERATÍVA poisťovňa a.s. Banská Bystrica, Pivovar TOPVAR a.s. Topoľčany, SLOVHRON s.r.o. Hliník nad Hronom, SPEKTRUM s.r.o. Hliník nad Hronom, Mraziarne NITRAFROST TRADE s.r.o. Nitra, VITEX – Rudolf Víťazko, SOS electronic Košice, Stredoslovenské strojárne SITNO s.r.o. Vyhne a Obecný úrad Vyhne.

19. 9. 2003 Rýchlostné preteky
Dorastenci 16 – 17 r. dĺž. trate 3 km 2x streľba
Dobrovič Pavol 15. miesto
Truban Tomáš 18. miesto
Juniori 20 – 21 r. dĺž. trate 4 km 2x streľba
Regúly Peter 4. miesto
Juniorky 20 – 21 r. dĺž. trate 3 km 2x streľba
Abrahámová Monika 1. miesto
Muži 22 – 35 r. dĺž. trate 4 km 2x streľba
Regúly Roman 8. miesto
Žiaci 10 –11 r. dĺž. trate 1 km 1x streľba
Bevelaqua René 3. miesto
Valenta Juraj 5. miesto
Štáner Patrik 15. miesto
Žiačky 10 – 11 r. dĺž. trate 1 km 1x streľba
Valentová Petra 19. miesto
Žiačky 12 – 13 r. dĺž. trate 1,5 km 2x streľba
Schneiderová Dana 10. miesto
Bevelaquová Nikola 13. miesto
Žiaci 14 – 15 r. dĺž. trate 2 km 2x streľba
Žabenský Martin 12. miesto
Griglák Michal 17. miesto
Žiačky 14 – 15 r. dĺž. trate 2 km 2x streľba
Pekárová Martina 17. miesto
Kosztolányiová Soňa 18. miesto

20. 9. 2003 Preteky s hromadným štartom
Dorastenci 16 – 17 r. dĺž. trate 3,5 km 2x streľba
Dobrovič Pavol 8. miesto
Truban Tomáš 18. miesto
Juniori 20 – 21 r. dĺž. trate 6 km 4x streľba
Regúly Peter 4. miesto
Juniorky 20 – 21 r. dĺž. trate 5 km 4x streľba
Abrahámová Monika 2. miesto
Muži 22 – 35 r. dĺž. trate 6 km 4x streľba
Regúly Roman 7. miesto
Žiaci 10 –11 r. dĺž. trate 1 km 1x streľba
Valenta Juraj 6. miesto
Štáner Patrik 7. miesto
Bevelaqua René 14. miesto
Žiačky 10 – 11 r. dĺž. trate 1 km 1x streľba
Valentová Petra 19. miesto
Žiačky 12 – 13 r. dĺž. trate 1,5 km 2x streľba
Bevelaquová Nikola 4. miesto
Schneiderová Dana 11. miesto
Žiaci 14 – 15 r. dĺž. trate 2 km 2x streľba
Griglák Michal 11. miesto
Žabenský Martin 17. miesto
Žiačky 14 – 15 r. dĺž. trate 2 km 2x streľba
Pekárová Martina 14. miesto
21. 9. 2003 Vytrvalostné preteky
Dorastenci 16 – 17 r. dĺž. trate 4 km 2x streľba
Dobrovič Pavol 3. miesto
Truban Tomáš 18. miesto
Juniorky 20 – 21 r. dĺž. trate 6 km 4x streľba
Abrahámová Monika 2. miesto
Žiaci 10 –11 r. dĺž. trate 1,5 km 1x streľba
Valenta Juraj 5. miesto
Bevelaqua René 10. miesto
Štáner Patrik 13. miesto
Žiačky 10 – 11 r. dĺž. trate 1,5 km 1x streľba
Valentová Petra 19. miesto
Žiačky 12 – 13 r. dĺž. trate 2 km 2x streľba
Bevelaquová Nikola 6. miesto
Schneiderová Dana 14. miesto
Žiaci 14 – 15 r. dĺž. trate 3 km 2x streľba
Žabenský Martin 2. miesto
Griglák Michal 19. miesto
Žiačky 14 – 15 r. dĺž. trate 2,5 km 2x streľba
Pekárová Martina 8. miesto

K dosiahnutým výsledkom gratulujeme!
Ondrej Kosztolányi
Klub biatlonu Vyhne



 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia na telefónne číslo:
0907 809 641

Aktuálne v regióne

webygroup
ÚvodÚvodná stránka