Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
VyhneHľadať
 
 

HALÓ VYHNE - r. 2004 - č. 10

Poďakovania

POĎAKOVANIE
Touto cestou sa chceme poďakovať vedeniu hotela TERMÁL za sponzorovanie základného plaveckého výcviku, prebiehajúceho v dňoch od 6. 9. do 9. 9. 2004, ktorého sa zúčastnili žiaci 3. ročníka Základnej školy Vyhne.
Mgr. E. Kabinová, triedna učiteľka

Poďakovanie
Farské spoločenstvo vyjadruje týmto srdečné poďakovanie pánovi Miroslavovi Leitnerovi za opravu sviečkového lustra do kúpeľnej kaplnky.
Srdečná vďaka, Farská rada

POĎAKOVANIE
V dňoch 4. a 5. septembra sa konala hlavná špeciálna výstava nemeckého ovčiaka v priestoroch futbalového ihriska vo Vyhniach, s medzinárodnou účasťou z Nemecka, Poľska, Bulharska, Maďarska a Českej republiky.
Organizátori tohto podujatia, Kynologický klub Vyhne a Slovenská únia chovateľov nemeckého ovčiaka, by sa touto cestou chceli poďakovať Obecnému úradu, a Futbalovému klubu Steiger za ústretový prístup a pomoc pri zorganizovaní tejto akcie.
Osobitná vďaka patrí predsedovi Futbalového klubu Steiger Vyhne, pánovi Jozefovi Halajovi, starostovi obce Ing. Milanovi Filipovi, riaditeľovi respektíve pracovníkom obecného podniku Ing. Milošovi Zimanovi, pánovi Miroslavovi Hrnčiarovi, a tiež pánovi Jánovi Gontkovi.

Albín Majsniar,
prezident Slovenskej únie chovateľov
nemeckého ovčiaka

POĎAKOVANIE
Súkromný podnikatelia so sídlom v dome služieb na sídlisku Dolinky chcú touto cestou vyjadriť svoje poďakovanie starostovi obce Ing. Milanovi Filipovi, pracovníkom Obecného úradu a obecného podniku za pomoc, vynaložené úsilie a osobnú angažovanosť pri vybavovaní a realizácii plynofikácie objektu domu služieb na sídlisku Dolinky. (JS)


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia na telefónne číslo:
0907 809 641

Aktuálne v regióne

webygroup
ÚvodÚvodná stránka