Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
VyhneHľadať
 
 

Obecný rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

OznamyVytlačiť
 

Veľká noc s Kašubovcami! Príďte sa zabaviť na Veľkonočnú veselicu do Hotela Termál v nedeľu, 21. Apríla o 19tej hodine. Cena vstupného je 10 eur. Rezervácia je potrebná prostredníctvom recepcie, telefónny kontakt – 045 678 76 11.

Hotel Termál Vás pozýva na pomoc Vašou kvapkou krvi, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 25 apríla od 8 do 11 hodiny. Registrácia je priamo na hoteli. Nezabudnite si priniesť: občiansky preukaz, kartičku poistenca, kartičku darcu krvi (okrem prvodarcov). O pitný režim a ľahké občerstvenie bude postarané.

Futbalový klub Vyhne pozýva všetkých fanúšikov na majstrovský futbalový zápas v ktorom privítame družstvo OŠK Stará Kremnička. Zápas sa uskutoční v nedeľu 21. apríla o 16tej hodine na futbalovom ihrisku vo Vyhniach.


 
 

Futbalisti pozývajú!Vytlačiť
 

Vážení občania, 

futbalový klub Vyhne pozýva všetkých fanúšikov na majstrovský futbalový zápas medzi FK Vyhne a Partizánom Prochot, ktorý sa uskutoční  v nedeľu 07.04.2019 o 15:30 hod. na futbalovom ihrisku vo Vyhniach. futbalista.jpg


 
 

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s Vám oznamuje, že dňa 08.04.2019 bude prerušená dodávka vody!Vytlačiť
 

Vážení občania, 

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. Vám oznamuje, že z dôvodu vykonávania opravy - havárie na verejnom vodovode v obci Vyhne - horné - bude dňa 08.04.2019 od 9:00 hod. do 08.04.2019 do 16:00 hod. prerušená dodávka vody v oblasti obce Vyhne - horné, sídlisko STRED, Fínske domky, zásobovanej z vodného zdroja Glórik. 

Po oprave poruchy bude vykonané odkalenie rozvodného vodovodného potrubia verejného vodovodu. 

V uvedenom čase môže byť senzoricky zhoršená kvality vody (farba, zákal) a môže byť ovplyvnený aj tlak vo vodovodnom potrubí. 

V čase odkalovania používajte pitnú vodu len na hygienické účely!!

Náhradné zásobovanie vodou bude zabezpečené v súlade s prevádzkovým poriadkom verejného vodovodu. 

V tejto súvislosti Vás preto prosíme o prípadné predzásobenie sa pitnou vodou.

Bližšie informácie na tel. č.: 0908 679 593. 

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. sa Vám vopred ospravedlňuje za spôsobené obmedzenie a ďakuje za Vašu trpezlivosť.


 
 

dnes je: 21.4.2019

meniny má: Ervín

Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia na telefónne číslo:
0907 809 641

Aktuálne v regióne

webygroup
ÚvodÚvodná stránka