Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
VyhneHľadať
 
 

Ako nakladať s odpadomVytlačiť
 

17-08-2016_09-08-58_crop.png

MALI BY STE VEDIEŤ, ŽE ČÍM VIAC SEPARUJETE, TÝM MENEJ KOMUNÁLNYCH ODPADOV VYPRODUKUJETE A O TO MENEJ ZAŇ ZAPLATÍTE

Upozorňujeme Vás, vzhľadom na sťažnosti z firmy na odvoz odpadov, aby ste separovali odpad tak, ako sa má. Zvlášť komunálny odpad a zvlášť separované zložky. Nakoľko odpad, ktorý nebude správne vytriedený nebude odvezený a budete si ho musieť zlikvidovať na vlastné náklady. Vzhľadom k slabému separovaniu v obci sa nám každoročne zvyšuje poplatok za vývoz komunálneho odpadu, preto Vás, v záujme nás všetkých, prosíme o dôslednejšie triedenie odpadov. Treba si uvedomiť, že čím viac odpadov vyseparujte, tým menej sa zaplatí za komunálne odpady.

 

ZBER BIOODPADU

Upozorňujeme občanov , že už rok sa robí zber bioodpadu len z hnedých kuka nádob. Nádoby sa odovzdali výhradne iba obyvateľom bytoviek a majiteľom rodinných domov, ktorí nemajú úľavu na poplatku vo výške 10% za to, že bioodpad separujú sami. Týmto všetkým je zabezpečený zvoz bioodpadu 2x mesačne od apríla do novembra. Ostatným občanom sa bioodpad nezbiera, nakoľko majú vlastné kompostovisko, za ktoré si uplatňujú úľavu na poplatku za komunálny odpad vo výške 10%. 

Žiadame preto občanov, aby bioodpad ukladali do zberných nádob na to určených, kedže bioodpad nachádzajúci sa mimo nich, napr. v plastových vreciach alebo voľne položený, nebude vyvezený!


 
 

dnes je: 19.4.2019

meniny má: Jela

Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia na telefónne číslo:
0907 809 641

Aktuálne v regióne

webygroup
ÚvodÚvodná stránka